Atak hakerski na stronę promotorzykultu.pl

Z przykrością informujemy, że w sobotę (19 września 2020 r.), w godzinach popołudniowych miał miejsce atak hakerski na stronę promotorzykultu.pl, który doprowadził do jej zablokowania. Atak był przeprowadzony profesjonalnie, z obejściem dodatkowego oprogramowania zabezpieczającego stronę, które zostało zawczasu zainstalowane. Widać, że ktoś mocno się postarał, aby zablokować stronę i uderzyć w inicjatywę promocji osoby i nauczania bł. ks. Jerzego Popiełuszki. To przykre, że po dziś dzień nienawiść do ks. Jerzego i jego przesłania jest wciąż tak silna w niektórych kręgach.

Z całą mocą pragniemy podkreślić, że tego rodzaju ataki nie przestraszą nas! Dalej będziemy opowiadać o ks. Jerzym, jego przesłaniu i zachęcać do przesłuchania homilii z pamiętnych Mszy św. za ojczyznę i tych, którzy za nią cierpią.

Odzyskaliśmy już dostęp do strony. Mamy nadzieję, że uda się odtworzyć jej poprzedni wygląd. Jeśli nie – powstanie nowa witryna.

Pragniemy zło zwyciężać dobrem, tak jak uczył ks. Jerzy Popiełuszko. Pierwszym dobrem będzie modlitwa za naszych prześladowców, agresorów, którzy doprowadzili do zablokowania strony. Prosimy o to wszystkich czcicieli bł. ks. Jerzego Popiełuszki i sympatyków naszej inicjatywy rozpoczętej ponad 10 lat temu przez ks. Zygmunta Malackiego, byłego proboszcza parafii św. Stanisława Kostki na warszawskim Żoliborzu.

Drugim dobrem, będzie zwiększenie ilości akcji promocji osoby i nauczania bł. ks. Jerzego w polskich parafiach. Prosimy o pomoc w załatwianiu takich akcji. Wystarczy porozmawiać ze swoim księdzem proboszczem i poprosić go o zaproszenie nas do swojej parafii w dogodnym dla niego terminie. Organizacją akcji zajmuje się Marek Kędziorek – tel. 609 785 369.

Trzecim dobrem, które proponujemy, jest wsparcie dowolną kwotą pieniężną projektu wystawy online o bł. ks. Jerzym Popiełuszce, które można uczynić klikając w następujący link: https://zrzutka.pl/ztjjde.

Za wszelkie wsparcie, w tym trudnym czasie składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Do czasu odtworzenia strony promotorzykultu.pl, zapraszamy naszych sympatyków na naszą stronę facebookową: https://www.facebook.com/promotorzykultu