Jedziemy dalej! (po ataku hakerskim)

Jak wszyscy mogą się już przekonać, udało nam się przywrócić dawny wygląd strony promotorzykultu.pl po ataku hakerskim przeprowadzonym 19 września br. Bardzo się z tego cieszymy!

Nasze podziękowania kierujemy najpierw w stronę bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Sprawa odtworzenia strony nabrała bowiem gwałtownego przyspieszenia po modlitwie nad jego grobem. Następnego dnia po wizycie na Żoliborzu, przy wsparciu zaprzyjaźnionego informatyka Łukasza (któremu też bardzo dziękujemy), udało się przywrócić dawny wygląd strony i wpisy do maja bieżącego roku. Jesteśmy wewnętrznie przekonani o pomocy bł. ks. Jerzego i jego wstawiennictwie u Boga! Odbieramy to jako zachętę do dalszej, wytężonej pracy na rzecz szerzenia jego kultu i nauczania!

Nasze podziękowania kierujemy również do wszystkich ludzi dobrej woli, czcicieli Męczennika, którzy modlili się za nas i naszą inicjatywę po tym, jak poinformowaliśmy o ataku i blokadzie strony. Ta modlitwa, na prawdę, była bardzo potrzebna i szczerze za nią dziękujemy! Bóg zapłać! Udało się zło przezwyciężyć dobrem!

Modlimy się jednak dalej za naszych wrogów o ich nawrócenie, w którym, być może, pomoże policja ze swoimi coraz to bardziej udoskonalonymi technikami operacyjnymi…

Jedziemy dalej!