Ksiądz Jerzy Popiełuszko, Kazania – podaruj komplet płyt przyjaciołom i znajomym!

W obecnych trudnych czasach podaruj kilka kompletów przyjaciołom i znajomym!

Dziś, gdy nasza rzeczywistość się zmienia wielu z nas wraca do „korzeni”. Dziedzictwo bł. Ks. Jerzego Popiełuszki jest przecież duchowym skarbem naszego narodu. W duchu odpowiedzialności za ciągłość ewangelizacji – trwając w nadziei na lepsze dni dla naszej Ojczyzny – pomyślmy o tym, by nie tylko nabyć takie płyty dla siebie, ale podarować też innym. W czasie, gdy nasze akcje związane z bł. ks. Jerzym są chwilowo zawieszone staramy się zachęcać do indywidualnego zgłębienia treści duchowego testamentu ks. Popiełuszki, dlatego podejmujemy akcję: ZAKUP 3 KOMPLETÓW (jeden komplet płyt dla Ciebie, pomyśl komu możesz jeszcze podarować dwa pozostałe).

Płyty można zamówić w wielu księgarniach wysyłkowych, między innymi w Księgarni „Sanctus” www.sanctus.com.pl. Możemy pomóc w złożeniu zamówienia! Informacja pod tel. 609 785 369.

Dlaczego 4 płyty CD z homiliami księdza Popiełuszki są tak cenne?

– dzięki wieloletniej pracy nad dźwiękiem, podejmowanej w wielu studiach, udało się poddać rekonstrukcji wiele nieczytelnych fragmentów homilii ks. Popiełuszki i oddać je do rąk słuchaczy w oryginalnym formacie audio (wave).

format wave odznacza się wyraźnie lepszą jakością dźwięku niż format mp3, który jest dzisiaj najpowszechniejszy (homilie ks. Jerzego publikowane w Internecie również są w formacie mp3).

– udało się w ten sposób zrekonstruować 16 pełnych kazań kapelana „Solidarności”, a całą publikację wzbogacić komentarzami przyjaciół i współpracowników ks. Jerzego oraz pieśniami wykonywanymi często podczas mszy za Ojczyznę odprawianych przez kapłana-męczennika.